Fenerbahçe Başkan Adayı Sadettin Saran’ın kitabını hediye ettiği Ülker, “Başkan olursanız arkanızdayım” dedi

Gökmen Mert KURAL

Fenerbahçe’de başkanlık yarışında ilk aday Sadettin Saran, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçeliliği ile bilinen Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’i ziyaret etmişti. Patronlar Dünyası’nın yazarı Necla Dalan’ın sıcağı sıcağına takip ettiği Fenerbahçe’deki başkanlık yarışının şimdilik tek adayı Saran Grup’un patronu Sadettin Saran’ın Ülker ile temasında yazdığı kitabı hediye ettiği ortaya çıktı. Instagram hesabından hem ziyareti hem de hediye kitabı duyuran Murat Ülker, kitapla aynı ismi taşıyan “İçindeki Dağı Aş” adlı bir kısa yazı da yayınladı.

Ülker, “Sadettin Saran’ın 15’inci baskısını yapan bu kitabını kendisi bana hediye edince takip eden ilk hafta sonu okudum. Tüm gençlere tavsiye ediyorum; hızlı raht okunabilen öyküler kitabı olmuş. Onu değerli kılan tarafı gerçek olması. Sadettin Bey, girişimleri ile ilginçti. Kendisini şahsen tanıyınca kişiliğini de ilginç buldum. Bazen haberlerden takip ediyorum; olmadık bir işe beklenmedik teklifler vererek beni şaşırtıyor. Demek ki böyle de oluyormuş diyorum kendi kendime.”

“ALİ KOÇ OLMAZSA ADAYIM”

Geçen hafta Sadettin Bey kısa bir ziyarete geldi. Görüştük. Ben ona ‘spor nihayetinde bir eğlencedir. Halk yenilsek üzülse veya kazansak sevinse de eğlenir, ferahlar.” Hafta sonu kesinleşmiş maç sonuçlarını pazartesi aptalca TV’de tartışmak ise sadece üzer’ dedim.

Sadettin Saran da bana “Haklısınız, sadece Ali Koç aday olmazsa ben başkanlığa adayım, yoksa destekçiyim” dedi. Ben de “O halde bir gün başkan seçilirseniz, arkanızdayım. Aksi halde iki Fenerli olarak dostuz” dedim.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x